Oranjebuurt fase 2, 's-Gravenzande
De werkzaamheden zijn voornamelijk gericht op het verbeteren van de woningen en het verhogen van de energiezuinigheid. Ons doel is om de woningen van energielabel E naar gemiddeld label A te brengen.
De belangrijkste maatregelen die wij hiervoor nemen, is het plaatsen van HR++ isolatieglas, kunststofkozijnen, spouwisolatie en dakisolatie. Waar nodig vervangen wij de keuken (minimaal 20 jaar oud), de badkamer en het toilet (minimaal 30 jaar oud). We plaatsen een hybride warmtepomp voor verwarming (in combinatie met de bestaande cv-ketel) en mechanische ventilatie. Op het dak komen zonnepanelen.
Voordat wij de werkzaamheden van start gingen, was er een informatiebijeenkomst voor bewoners en aansluitend zijn huisbezoeken afgelegd. Naar verwachting duren de werkzaamheden bijna twee jaar, daarna voldoen de woningen weer aan de eisen van deze tijd.

Algemeen
- Plaats
- 's-Gravenzande
Kenmerken
- Aantal woningen
- 97 sociale huurwoningen
Planning
- Start werkzaamheden
- November 2023
- Datum van oplevering
- September 2025
- Status
- In uitvoering